Публічні закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

 

Копистиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів   Шаргородської міської ради 

 

с. Копистирин                                              «26 » жовтня 2021 року

(місце складення)

 

Порядок денний: 

  1. Про прийняття рішення про закупівлю :

Надання послуг щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників "Нова українська школа " у 2021 році -  ДК 021:2015:80570000-0: Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації - (далі - Закупівля) відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

  1. Про розгляд та затвердження річного плану закупівель на 2021 рік у порядку встановленому Законом  (Додаток 1).

  2. Про оприлюднення  річного плану закупівель на 2021 рік в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом  (далі- Електронна система) (Додаток1).

  3. Про прийняття рішення щодо оприлюднення  звіту про договір про закупівлю (далі – звіт про договір про закупівлю), укладений без використання електронної системи закупівель (Додаток 2) щодо Закупівлі в Електронній системі відповідно до вимог Закону.

 

Під час розгляду першого питання порядку денного:

Відповідно до частини 3 статті 3 Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Таким чином, є необхідність у прийнятті рішення щодо здійснення Закупівлі шляхом оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання  електронної системи закупівель.

 

Під час розгляду другого питання порядку денного:

На виконання вимог статті 4 Закону для забезпечення наявної потреби Замовника є необхідність у затвердженні річного плану закупівель на 2021 рік щодо Закупівлі (Додаток 1).

 

Під час розгляду третього питання порядку денного:

На виконання вимог статті 4 Закону є необхідність оприлюднити  річний план закупівель на 2021 рік в Електронній системі протягом п’яти робочих днів з дня їх/їзатвердження (Додаток 1).

 

Під час розгляду четвертого питання порядку денного:

Відповідно до річного плану закупівель, який оприлюднено в електронній системі закупівель щодо Закупівлі, замовнику необхідно оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (далі – звіт про договір про закупівлю) (Додаток 2).

Згідно з пунктом 13 частини 1 статті 10 Закону передбачено, що  звіт про договір про закупівлю, оприлюднюється Замовником самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю.

 

 

ВИРІШИЛА:

1. Провести Закупівлю шляхом оприлюднення Звіту про договір про закупівлю, який укладений без використання  електронної системи закупівель відповідно до Закону.

2. Затвердити річний план закупівель на 2021 рік (Додаток 1).

3. Оприлюднити  річний план закупівель на 2021 рік в Електронній системі у порядку, встановленому Уповноваженим органом (Додаток 1).

4. Оприлюднити Звіт про договір про закупівлю щодо Закупівлі, в Електронній системі протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю відповідно до вимог пункту 13 частини 1статті 10  Закону.

 

 

Уповноважена особа

Копистиринського   закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради

 

 

________________

підпис, м.п.

 


 
Андрій МІСЮЛЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://drive.google.com/file/d/1jDx844AGqoKSbrXcJvKP1nrfNxnjHqi7/view?usp=drivesdk

 


 

Навігація

Новини

Контакти

Адреса: вул.Центральна 69, с.Копистирин, Вінницька обл.

Тел.:(04344)28536

Email: kopystyrin@ukr.net